ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

- Я хочу, але не знаю чого хочу ...!

 Не переживайте, зв'язавшись з нами ми допоможемо Вам з цим питанням! Надаючи послуги дизайну, ми зможемо підготувати для Вас начерки вашої ідеї, яка сидить в голові і не може вийти. Ми покажемо попередні варіанти і приділимо увагу кожній деталі. Щоб ідея вирвалася назовні і в кінці ви сказали: "Так, це те, чого я хочу!"

- Що з себе являє Ваша продукція?

Всі наклейки виготовляються з ПВХ самоклеючих плівок, що складаються з двох-або трьох шарів. Основного (білого) і ламінаційного (прозорого). Так що вся аплікація більш захищена від зовнішнього середовища і від прямих сонячних променів. Кожен шар матеріалу по товщині складає 80мкр.

На білий шар наноситься друк сольвентними чорнилом в колірній палітрі CMYK, за допомогою широкоформатного друкарського обладнання. Кольори підбираються виходячи з попередніх цветопроб і підгонки по насиченості. Щоб зберегти в малюнку найдрібніші деталі.

- Які відмінності між оригінальними картингових наклейками і вашими? Якої вони якості і як вони тримаються на картинговому обвісі?

В реальності картингові наклейки нашого виробництва відрізняються від картингових заводських. За зносостійкості, клейовому складу і можливості у виборі кольорів. А саме, голографічні, хромовані, "кислотні" кольори створити на жаль не вийде.

Що стосується зносостійкості, то наклейки НЕ витримують жорстких контактів, прітіров від шин, перевищення температурних норм в період експлуатації, а так само грубого миття за допомогою обладнання з високим тиском типу Kärcher. Клейовий склад не розрахований на грубу, шорстку поверхню. Для того щоб все трималося, потрібно дотримуватися всю процедуру поклейки на поверхню. Навпаки, до гладким і підготовленим до поклейки поверхонь, клейовий состоав дозволяє приклеется дуже сильно, швидко і надовго. Їх так само можна мити за допомогою бензину і інших засобів на основі розчинників.

Чесно кажучи, при нормальному експлуатуванні, проблем з наклейками немає.

(Для поліпшення стійкості до зовнішніх чинників, перевірено на практиці, Ламінаційні шару наноситься 2)

- За яких умов потрібно клеїти і через якийсь час я можу експлуатувати обклеєну деталь?

Заявлені виробником характеристики, обклеювання деталей повинна проходити в чистому, сухому приміщенні при кімнатній температурі. Для кращого приклеювання, полімеризація клейового складу відбувається в перебігу 24 год. з моменту поклейки і витримці температурних норм.

В цілому, дотримуючись всіх норм поклейки деталь можна експлуатувати відразу. Складнощі бувають з шорсткими поверхнями. Так як через мікроуглубленія на поверхні, клейовому складу потрібно більше часу для проникнення і полімеризації.

- Як замовити наклейки?

1) Замовити наклейки можна написавши нам через сайт, поштою або в Facebook! Якщо у Вас є конкретна ідея, ми готові її реалізувати. Що стосується картингових наклейок, у нас є база виведених лекал і ми розглядаємо кожного клієнта індивідуально. Так як часто буває, що обважування можуть бути розукомплектовані і деталі мають різний технічний стан.

2) Для замовлення, потрібно надати нам фотографії конкретних елементів і дизайн, який ви хочете. Якщо це не заводський дизайн, а який-небудь індивідуальний, тоді ми зможемо отрисовать його з "0" і адаптувати під ваш обвіс.

3) Іноді потрібні деякі виміри за елементами, для адаптації і відтворення лекал. В такому випадку ми будемо зв'язуватися з Вами особисто!

- Я не вмію клеїти, ви можете це зробити?

Так, ми обклеюємо деталі власноруч. За послуги обклеювання йде додаткова плата, але при цьому Ви не витрачаєте свій час, нерви і продукцію. Працюючи багато років у цій сфері ми відмінно відчуваємо матеріал і знаємо всі деталі з поклейки. Що в свою чергу позитивно позначається на якості отриманого результату.

Весь процес ми проводимо в свём гаражі і доставити ваші деталі, ви можете за допомогою служби доставки "Нова Пошта". Кінцева продукція, перед тим як буде відправлятися, буде зроблений фотозвіт і надішле Вам. Після чого вона якісно буде упакована і переслана Вам назад.

Всі пересилання оплачуються клієнтом!

- Оплата і доставка!

Ніяких передоплат і накладених платежів! Оплата відбувається на персональний рахунок ПриватБанку за фактом виготовлення.

Перед тим, як відправити продукцію ми зв'язуємося з Вами і надаємо фото готового виробу. По ходу виготовлення, ми завжди тримаємо связть з клієнтом, і готові відповісти на будь-яке питання.

 

Всю продукцію по Україні ми відправляємо за допомогою служби доставки "Нова Пошта"! Доставка в будь-яку точку України, протягом 3 робочих днів.

Доставка за межі України відбувається за допомогою поштової служби "Укрпошта". Терміни доставки - протягом 2-3 тижнів.

Якщо у вас виникають додаткові питання, тоді напишіть нам!

Viber, WatsApp: +919811126751

© 2013-2019 Tim&Co Racing. All right reserved. Designated trademarks and brands are the property of owner.