ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

- Я хочу, але не знаю чого хочу ...!

Не хвилюйтесь, зв'язавшись з нами ми допоможемо Вам з цим питанням! Надаючи послуги дизайну, ми зможемо підготувати для Вас креслення вашої ідеї, яка сидить в голові і не може вийти. Ми покажемо попередні варіанти і приділимо увагу кожній деталі. Щоб ідея вийшла назовні і в кінці ви сказали: "Так, це те, чого я хочу!"

- Що з себе являє Ваша продукція?

Всі наклейки виготовляються з ПВХ самоклеючих плівок, що складаються з двох-або трьох шарів. Основного (білого) і ламінаційного (прозорого). Так що вся аплікація більш захищена від зовнішнього середовища і від прямих сонячних променів. Кожен шар матеріалу по товщині складає 80мкр.

На білий матеріал наноситься друк сольвентними чорнилами в колірній палітрі CMYK, за допомогою широкоформатного друкарського обладнання. У більшості випадків вся аплікація малюється з "0", для того щоб надати Вам якість та зберегти в малюнку найдрібніші деталі.

- Які відмінності між оригінальними картингових наклейками і вашими? Якої вони якості і як вони тримаються на картинговому обвісі?

В реальності картингові наклейки нашого виробництва відрізняються від картингових заводських. За зносостійкості, клейовому складу і можливості у виборі кольорів. А саме, голографічні, хромовані, "кислотні" кольори створити на жаль не вийде.

Що стосується зносостійкості, то наклейки НЕ витримують жорстких контактів, притирів колесами, перевищення температурних норм в період експлуатації, а так само близького миття за допомогою обладнання з високим тиском типу Kärcher. Клейовий склад не розрахований на грубу, та брудну поверхню. Для того щоб все трималося, потрібно дотримуватися усієї процедури поклейки на поверхню. Навпаки, до гладкої та підготовленої до поклейки поверхні, клейовий склад дозволяє прикліятись дуже сильно, швидко і надовго. Їх так само можна мити за допомогою бензину і інших засобів на основі розчинників.

Чесно кажучи, при нормальному експлуатуванні, проблем з наклейками немає.

(Для поліпшення стійкості до зовнішніх чинників, перевірено на практиці, ламінації наноситься 2 шари)

- За яких умов потрібно клеїти і через який час я можу експлуатувати деталь?

Заявлені виробником характеристики, обклеювання деталей повинно проходити в чистому, сухому приміщенні при кімнатній температурі. Для кращого приклеювання, полімеризація клейового складу відбувається за 24 години. з моменту поклейки і витримці температурних норм.

В цілому, дотримуючись всіх норм поклейки деталь можна експлуатувати відразу. Складнощі бувають з шорсткими поверхнями. Так як через мікростркуктуру на поверхні, клейовому складу потрібно більше часу для проникнення та полімеризації.

- Як замовити наклейки?

1) Замовити наклейки можна написавши нам через сайт, пошту або у Facebook! Якщо у Вас є конкретна ідея, ми готові її реалізувати. Що стосується картингових наклейок, у нас є база виведених зразків і ми розглядаємо кожного клієнта індивідуально. Так як часто буває, що деталі можуть бути відрізнятись від заводських та деталі мати різний технічний стан.

2) Для замовлення, потрібно надати нам фотографії конкретних елементів і дизайн, який ви хочете. Якщо це не заводський дизайн, а якийсь індивідуальний, тоді ми зможемо намалювати його з "0" та адаптувати під ваш обвіс.

3) Іноді потрібні деякі виміри по деталям, для адаптації і відтворення лекал. В такому випадку ми будемо зв'язуватись з Вами особисто!

- Я не вмію клеїти, ви можете це зробити?

Так, ми обклеюємо деталі власноруч. За послуги обклеювання йде додаткова сплата, але при цьому Ви не витрачаєте свій час, нерви і псуєте наклейки. Працюючи багато років у цій сфері ми відмінно відчуваємо матеріал і знаємо всі деталі з поклейки. Що в свою чергу позитивно позначається на якості отриманого результату.

Весь процес ми проводимо в своєму гаражі і доставити ваші деталі, ви можете за допомогою служби доставки "Нова Пошта". Перед тим як буде відправлятися готовая продукція, Вам буде зроблений фотозвіт та надіслений Вам. Після чого вона якісно буде упакована та відіслана.

Всі пересилання сплачуються клієнтом!

- Оплата і доставка!

Ніяких грошей на перед, авансів і накладених платежів! Оплата відбувається на персональний рахунок ПриватБанку за фактом виготовлення.

Перед тим, як відправити продукцію ми зв'язуємося з Вами і надаємо фото готового виробу. По ходу виготовлення, ми завжди тримаємо зв'язок з клієнтом, і готові відповісти на будь-які питання.

 

Всю продукцію по Україні ми відправляємо за допомогою служби доставки "Нова Пошта"! Доставка в будь-яку точку України, протягом 3 робочих днів.

Доставка за межі України відбувається за допомогою поштової служби "Укрпошта". Терміни доставки - протягом 2-3 тижнів.

Якщо у вас виникають додаткові питання, тоді напишіть нам!

Viber, WatsApp: +919811126751

© 2013-2019 Tim&Co Racing. All right reserved. Designated trademarks and brands are the property of owner.