Хто ми і з чого все почалося?

А все почалося з самого дитинства. Коли я народився.

Все почалося в невеликому містечку на півночі Республіки Молдова, під назвою Окниця. Все від любові до руху, швидкості, перегонів. Так я познайомився з Формулою 1. Дивлячись чемпіонат по телевізору сидячи у батька на колінах. Тоді я нічого цього не розумів, а бачив тільки швидко їдуть машинки, і звук V10 моторів, які ні з чим іншим не сплутаєш. Потім вже я дізнався хто такий Міхаель Шумахер і Айртон Сенна. Так Формула 1 стала моєю мрією. Це моя мрія і до сьогодні. Моє серце з трепетом б'ється при одному слові "гонка".

Мені виповнилося років 7, коли я побачив вперше картинг. Він був один єдиний в моєму місті. На той момент я бачив тільки раму з двигуном на чотирьох колесах, яку штовхає дітвора, в надії завести. Потім картинг і зовсім пропав ізвіду як і все, під час перебудови. А тісно познайомився з ним вже в 14 років, коли сім'єю переїхали до Києва, Україна.

У картинговому клубі "Веркон", який існує при ЦТДЮ Святошинського району. Мені випадково його знайшла мама, проходячи повз в пошуку роботи. Я охоче погодився прити туди, але коли побачив що він з себе представляє, спочатку були сумніви про те, що дійсно я цього хочу. Хлопці які займалися там, були по лікті в маслі, брудні і штовхали все теже картинги, як ті, що колись я бачив в моєму місті. Це були радянські навчальні картинги АКУ-86. Дивно, але вони до сих пір існують! І на ходу напевно будуть ще стільки ж років.

Зайшовши в середину я познайомився з ЧудоДедушкой з великої літери - Рябікина Іван Васильовичем, який мав неймовірним теплом і який умів справлятися з усією дітлахами відразу. Познайомившись я вирішив там залишитися. З того моменту я і почав займатися картингом.

Наш досвід в рекламній справі

У дитинстві, разом з братом, ми допомагали батькові з роботою. А саме у виготовленні зовнішньої і внутрішньої реклами. У маленькому, напіврозваленому сарайчику. Тоді все робилося вручну, і дрібні деталі з самоклеющейся плівки так само малювалися олівцем і вирізалися маленькими канцелярськими ножами.

А, так як картинг не може бути джерелом доходу :), працюючи і розвиваючи навички, я застосовую їх, знаходячи собі роботу в цій справі.

Сімнадцять років від примітиву до сучасних технологій, абот в різних фірмах, ми освоїли майже всі сторони цієї справи. На сьогоднішній день, ми можемо створити все що завгодно! Обмеження можуть бути тільки в фантазії.

 

Ми маємо великий досвід у виготовленні зовнішньої і внутрішньої реклами, від ідеї до готової продукції. Від начерку, наклейки, до великої світлової конструкції.

У брендування автомобілів, спортивної та комерційної техніки. Від тонування, до обклеювання кузова автомобіля.

 

Наша ідея


  Ви зараз перебуваєте на моєму сайті, який є куточком, де з'єднані навички улюблених справ, втілення бажань і величезне бажання для досягнення мрії!
Крок за кроком, день за днем, ми рухаємося вперед! І нехай цей ресурс допоможе в реалізації наших з Вами бажань і ідей!

Viber, WatsApp: +919811126751

© 2013-2019 Tim&Co Racing. All right reserved. Designated trademarks and brands are the property of owner.