ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ
Якщо Ви хочете створити свій бренд, забрендувати свою команду, але не знаєте як це буде виглядати ... Ми можемо Вам в цьому допомогти!
Ми надаємо послуги дизайну та візуалізації. Допомагаємо в рішеннях ваших ідей для загального досягнення кращого результату!
Розробка і отрисовка індивідуальних логотипів. Компонування і візуалізація на поверхні за вашим фото. Підготовка макетів під друк.
Розробимо аплікацію на ваше авто, мото, картинг або навіть велосипед.
Індівідаульний дизайн до дрібниць!
БРЕНДУВАННЯ АВТО
Наш партнер ADVision Studio, надає широкий спектр послуг з обклеювання і брендування автомобілів.
Послуги брендування на будь-який смак!
Стайлінг, камуфляж, комерційна реклама, тонування.
БРОНЮВАННЯ ЛКП КУЗОВА АВТО
Досить часто у автолюбителів виникає така проблема, як з'являються відколи, подряпини на кузові улюбленого авто. Всьому виною вилітають з-під коліс попереду йдуть машин частинки гравію, щебеню, піску, гілки та лід. Якщо вчасно не звернути на це увагу, то з часом незначні подряпини можуть перерости в серйозні пошкодження, які можуть спровокувати розвиток корозії, відшарування лаку, фарби.
Якщо Ви є відповідальним власником авто і його доля Вам не байдужа, тоді виправити ситуацію допоможе спеціальна антигравійна плівка.
Такий захист передбачає, що на кузов авто клеїться спеціальна поліуретанова плівка, вона прозора, тому на зовнішній вигляд Вашого автомобіля вплинути ніяк не може. Плівка також може мати глянсовий блиск чимось схожий з блиском лакофарбових покриттів. Антигравійне плівка встановлюється на частини кузова, які найбільш схильні до впливу зовнішніх факторів: бампер, крила, капот, пороги, двері.
Основне призначення плівки полягає в тому, щоб приймати на себе удар і відображати його. Антигравійне плівка нарізається на спеціалізованому обладнанні майстром, викрійки раскраиваются до нанесення на обрану частину кузова, що повністю виключає пошкодження лакофарбового покриття під час проведення робіт по монтажу.Оказиваем професійні послуги з обклеювання авто.
Viber, WatsApp: +919811126751

© 2013-2019 Tim&Co Racing. All right reserved. Designated trademarks and brands are the property of owner.