ПОСЛУГИ ДИЗАЙНУ
Якщо Ви хочете створити свій бренд, забрендувати свою команду, але не знаєте як це буде виглядати ... Ми можемо Вам в цьому допомогти!
Ми надаємо послуги дизайну та візуалізації. Допомагаємо в рішеннях ваших ідей для загального досягнення кращого результату!
Розробка та відтворення індивідуальних логотипів. Компонування і візуалізація на поверхні за вашим фото. Підготовка макетів під друк.
Розробимо аплікацію на ваше авто, мото, картинг або навіть велосипед.
Індівідаульний дизайн до дрібниць!
БРЕНДУВАННЯ АВТО
Наш партнер ADVision Studio, надає широкий спектр послуг з обклеювання та брендування автомобілів.
Послуги брендування на будь-який смак!
Стайлінг, камуфляж, комерційна реклама, тонування.
БРОНЮВАННЯ ЛФП КУЗОВА АВТО
Досить часто у автолюбителів виникає така проблема, як з'являються сколи фарби на кузові авто, подряпини. Причиною є вилітаючі камені з під коліс попереду їдучих авто та частинки гравію, щебеню, піску, гілки та інше. Якщо вчасно не звернути на це увагу, то з часом незначні подряпини можуть перерости в серйозні пошкодження, які можуть спровокувати розвиток корозії, відшарування лаку, фарби.
Якщо Ви є відповідальним власником авто і його доля Вам не байдужа, тоді виправити ситуацію допоможе спеціальна антигравійна плівка.
Такий захист передбачає, що на кузов авто клеїться спеціальна поліуретанова плівка, вона прозора, тому на зовнішній вигляд Вашого автомобіля вплинути ніяк не може. Плівка також може мати глянсовий блиск чимось схожий з блиском лакофарбових покриттів. Антигравійне плівка встановлюється на частини кузова, які найбільш схильні до впливу зовнішніх факторів: бампер, крила, капот, пороги, двері.
Основне призначення плівки полягає в тому, щоб приймати на себе удар і відображати його. Антигравійне плівка нарізається на спеціалізованому обладнанні майстром, плівка розкривається до нанесення на обрану частину кузова, що повністю виключає пошкодження лакофарбового покриття під час проведення робіт по монтажу. 
Viber, WatsApp: +919811126751

© 2013-2019 Tim&Co Racing. All right reserved. Designated trademarks and brands are the property of owner.